PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY

Home Staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Wykorzystywane zarówno w renomowanych agencjach nieruchomości jak i przy pojedynczych inwestycjach, przez deweloperów, a także przez inne podmioty zajmujące się kupnem,  sprzedażą lub najmem nieruchomości. Home Staging znany jest architektom, fotografom, inwestorom, fliperom, dekoratorom wnętrz. Choć z pozoru łatwy do wykonania, w rzeczywistości okazuje się barierą i ogromną luką do wypełnienia na rynku wtórnym mieszkań i domów. Poniżej kilka przykładów, jak ja realizuję swoje projekty.

Harmownia wnętrza

Moim celem jest zbudowanie przestrzeni przyciągającej oko i estetycznie spójnej. Takiej, w której każdy będzie czuł się bezpiecznie i spokojnie. Jestem przekonana, że pozytywne wibracje w momencie oglądania interesującej nas nieruchomości w dużej mierze przeważają nad decyzją o zakupie.

Minimalizm

W moich projektach minimalizm jest zamierzeniem celowym – w ten sposób daję szansę wyobraźni klienta, który szuka dla siebie idealnej przestrzeni. Jestem estetą. Mało nie oznacza skąpo. Każdy element jaki zastosuję będzie dobrany precyzyjnie do otoczenia oraz do celu jaki chcę osiągnąć aranżując nieruchomość.

Zrównoważona kolorystyka

Zrównoważona kolorystyka jest dla mnie jednym z elementów harmonii wnętrza. Kolory odgrywają ogromną rolę w postrzeganiu otaczającego nas świata. Wpływają na nasz nastrój, budują atmosferę; jednych zachęcą, innych odstraszą. Nie bez znaczenia jest ich dobór. Pozwólmy więc barwom popracować dla nas.

SELLING POINT

Moim  zadaniem jest wyróżnić Twoją ofertę spośród setek podobnych. Detal, element, akcent – trafnie podkreślone sprawią, że dzięki nim oferta zostanie zapisana w pamięci na dłużej. Uwaga zostaje przyciągnięta, kupujący ma wyrazisty punkt odniesienia – Ty masz konkretnych potencjalnych klientów.

weronika-chwietczuk-sprzedaz-nieruchomosci-lazienka

HOME STAGING dla samodzielnych

Jeżeli nie masz styczności z rynkiem nieruchomości na co dzień to wiedz, że to jest wielka, rozpędzona machina. Dobrze byłoby nie zginąć w setkach ogłoszeń i tysiącach zdjęć. Skróć drogę do celu realizując podstawowe przygotowanie swojej nieruchomości do sprzedaży. W tym celu powstał Home Staging w weekend dla osób samodzielnie sprzedających mieszkanie. Dowiesz się, jak w zaciszu własnego domu zrobić skuteczną i przyciągającą oko aranżację pod kątem ogłoszenia. Jest to bardzo wygodna forma, która najczęściej zajmuje moim klientom jeden weekend.

Współpracując z ogólnopolską agencją nieruchomości, od 2018 roku wykonuję tego typu przygotowania zarówno dla agentów, jak i dla właścicieli mieszkań i domów, którzy podobnie jak Ty – chcą się wyróżnić. Wykonałam kilkadziesiąt aranżacji nieruchomości – także pod presją czasu – więc doskonale wiem, co znaczy jego brak. Do moich zadań należy  przygotowywanie pisemnych raportów dla właścicieli nieruchomości, na podstawie których wykonują rekomendacje we własnym zakresie. Dzięki temu wiem, jak w pigułce przekazać wiedzę na ten temat oraz jak w prosty i przejrzysty sposób zaaranżować wnętrza nawet, gdy do dyspozycji mam same zdjęcia. 

GALERIA

HOME STAGING ORAZ PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

home staging
home staging
home stagingdhome staging domu
home staging
home staging katowice tysiacleciehome staging katowice
homes staging online