SPRZEDAJESZ NIERUCHOMOŚĆ

i lubisz mieć sprawy pod kontrolą

Jeżeli do testu przygotowujesz się kilka dni, do egzaminu kilka tygodni, a do zmiany pracy kilka miesięcy, to ile czasu chcesz poświęcić na zaplanowanie sprzedaży swojego majątku? Czy w ujęciu nominalnym masz coś bardziej cennego, niż on? Dla wielu ludzi sprzedaż własnego mieszkania to kamień milowy na drodze do realizacji marzeń i planów. Dla innych, to kula u nogi, której najchętniej pozbyliby się. Zarówno jedno jak i drugie… waży. Słowo wybrane tu nie bez powodu.

Dosłownie i w przenośni, z dużą wagą podchodzimy do spraw mających dla nas istotne znaczenie. Mamy oczekiwania, nadzieję, lecz również obawy, że na to, kto i kiedy kupi nasze mieszkanie – wpływu nie mamy. 

A ja chcę Ci pokazać, że mamy wpływ.

W tym miejscu skupiam się na osobach sprzedających mieszkanie samodzielnie. Chcę pokazać Ci drogę, jaką można iść, by mieć pod kontrolą proces sprzedaży mieszkania. Zmienię Twoje wyobrażenie o pierwszych tygodniach oczekiwania na kupującego, bo odważę się napisać, że nie o czekanie w tym wszystkim chodzi. Sprawy trzeba brać w swoje ręce, zwłaszcza na początku po wypuszczeniu oferty na rynek i wtedy czuwać, analizować i reagować szczególnie wnikliwie, by szybko sprzedać mieszkanie na dobrych warunkach.

PROPOZYCJE DLA CIEBIE

Czy jesteś gotowy na sprzedaż mieszkania?

 

Warto poczytać zanim podejmiesz pierwsze kroki w kierunku wystawienia nieruchomości na sprzedaż. 

Potem możesz zacząć planować na poważnie.

Jak szybko kupić mieszkanie na rynku wtórnym

PAKIET STARTOWY - mieszkanie na sprzedaż

Narzędzia do promocji mieszkania przez 30 dni w social media:

  • 2 szablony ogłoszeń
  • planer aktywności FB Insta Tweet
  • gotowe szablony graficzne
home staging online
home staging online

Przygotuj wnętrze do sprzedaży

W tym celu powstał poradnik Home Staging online dla osób samodzielnie sprzedających mieszkanie. Dowiesz się, jak w zaciszu własnego domu zrobić skuteczną i przyciągającą oko aranżację pod kątem ogłoszenia. Jest to bardzo wygodna forma, która najczęściej zajmuje moim klientom jeden weekend.

Współpracując z ogólnopolską agencją nieruchomości, od 2018 roku wykonuję tego typu przygotowania właścicieli mieszkań i domów, którzy podobnie jak Ty – chcą się wyróżnić. Wykonałam kilkadziesiąt aranżacji nieruchomości – także pod presją czasu – więc doskonale wiem, co znaczy jego brak. Do moich zadań należało  przygotowywanie pisemnych raportów dla właścicieli, na podstawie których wykonywali rekomendacje we własnym zakresie. Dzięki temu wiem, jak w pigułce przekazać wiedzę na ten temat oraz jak w prosty i przejrzysty sposób zaaranżować wnętrza nawet, gdy do dyspozycji mam same zdjęcia. 

Home Staging wykonuje się w celu maksymalizacji efektu pierwszego wrażenia, które zaczyna się już w Internecie. Atrakcyjne zdjęcia to dziś must have. Idealnie będzie, gdy podczas pokazywania nieruchomości przygotujesz mieszkanie podobnie jak na zdjęciach.

Czytaj blog