KUPUJESZ I SPRZEDAJESZ nieruchomość

czyli podwójne wyzwanie w tym samym czasie

Skorzystaj, jeżeli przed Tobą transakcja wiązana, czyli sprzedajesz swoje mieszkanie, a otrzymane środki musisz zainwestować w zakup nowej nieruchomości. Transakcje te bywają skomplikowane z uwagi na:

  • niedobór środków finansowych, czasem nawet całkowity brak oszczędności
  • trudność prowadzenia rozmów i negocjacji pod presją czasu, braku pieniędzy lub innych okoliczności
  • odmienne oczekiwania stron na poszczególnych etapach, mimo posiadania wspólnego celu
  • logistykę przedsięwzięcia i przeprowadzki
  • formalno-prawne aspekty prowadzenia dwóch transakcji jednocześnie
  • ryzyko wycofania się drugiej strony.
 
Jako praktyk, bazując na własnym doświadczeniu, będę starała się opisywać wszystko to, czego można się spodziewać biorąc udział w transakcji wiązanej kupna i sprzedaży mieszkania. Na wiele sytuacji wystarczy się wcześniej przygotować, dobrze przemyśleć dostępne opcje i powodzenie jest w zasięgu wzroku.

PROPOZYCJE DLA CIEBIE

Sosnowiec, Marii Curie-Skłodowskiej

Czy jesteś gotowy na sprzedaż mieszkania?

Warto poczytać zanim podejmiesz pierwsze kroki w kierunku wystawienia nieruchomości na sprzedaż. 

Potem możesz zacząć planować na poważnie.

Jak szybko kupić mieszkanie na rynku wtórnym

PAKIET STARTOWY - mieszkanie na sprzedaż

Narzędzia do promocji mieszkania przez 30 dni w social media:

  • 2 szablony ogłoszeń
  • planer aktywności FB Insta Tweet
  • gotowe szablony graficzne
Jak szybko kupić mieszkanie na rynku wtórnym

Jak szybko kupić mieszkanie na rynku wtórnym?

Kilka podpowiedzi, gdzie skierować pierwsze kroki szukając mieszkania, co mieć, by nie przegapić okazji lub kiedy pogodzić się, że okazje nie są dla Ciebie. 

home staging online
home staging online

Przygotuj wnętrze do sprzedaży

W tym celu powstał Home Staging w weekend dla osób samodzielnie sprzedających mieszkanie. Dowiesz się, jak w zaciszu własnego domu zrobić skuteczną i przyciągającą oko aranżację pod kątem ogłoszenia. Jest to bardzo wygodna forma, która najczęściej zajmuje moim klientom jeden weekend.

Współpracując z ogólnopolską agencją nieruchomości, od 2018 roku wykonuję tego typu przygotowania właścicieli mieszkań i domów, którzy podobnie jak Ty – chcą się wyróżnić. Wykonałam kilkadziesiąt aranżacji nieruchomości – także pod presją czasu – więc doskonale wiem, co znaczy jego brak. Do moich zadań należy przygotowywanie pisemnych raportów dla właścicieli, na podstawie których wykonują rekomendacje we własnym zakresie. Dzięki temu wiem, jak w pigułce przekazać wiedzę na ten temat oraz jak w prosty i przejrzysty sposób zaaranżować wnętrza nawet, gdy do dyspozycji mam same zdjęcia. 

Home Staging wykonuje się w celu maksymalizacji efektu pierwszego wrażenia, które zaczyna się już w Internecie. Atrakcyjne zdjęcia to dziś must have. Idealnie będzie, gdy podczas pokazywania nieruchomości przygotujesz mieszkanie podobnie jak na zdjęciach.

Czytaj blog